REKLAMY SEM!!! Neplatí pro SBé!!


STĚHOVÁNÍ ČLÁNKŮ NA NOVÝ BLOG!!!

Duben 2009

Věděla jsem že to přijde !!!

18. dubna 2009 v 21:18 | kwiky |  Blogys
Tak a je to tady ! Mám totál zaracha, jak na internet tak na počítač. Kvůli škole, samozřejmě. Mám totiž naprostoo příšerné známky, radši Vám je nebudu říkat. Na počítač, když tátu aspoň překecám, budu moct maximálně na hodinu. Takže sem nic nebudu přidávat ( i když sem toho sem za tu dobu co tu jsem nic moc nepřidala ) , ale co budu doma se šprtat, šprtat a šprtat, se pokusím zamyslet co sem dám. Když rodiče bodou ještě v práci, tak se pokusím ještě urvat a jít na počítač ( jestli my ho táta teda nevodpojí ) pokusím se opravit trochu obrázky, abych je sem mohla dát. Doufám že jsem vás neunudila k smrti ( teda jestli jsem někdo chodí ) . Tak teda někdy ahoj ( nevím kdy ). Kwiky
Mějte se hezky

New desing !

18. dubna 2009 v 20:53 | kwiky |  Blogys
Tak mám nový desing. Nechala jsem si ho udělat u DeVampireBelle. Ten desing se mi moc líbí, opravdu se jí povedl. Tak tedy DeVampireBelle, moc ti ještě jednou děkuju, vím že jsem s tím asi už hrozná, ale nemůžu si pomoct, tak teda ještě jednou děkuju !

Veselé Velikonoce !

12. dubna 2009 v 17:20 | kwiky |  Moje kecy
Tak a jsou tady další prázdniny, tentokrát velikonoční. Chtěla bych Vám popřát hezké Velikonoce. Holkám bych chtěla vyřídit ať si dávají pozor na to ať je kluci moc nevyšupou a jestli jo tak je pořádně zlejte vodou ať jsou úplně mokrý xD . A ještě jednou hezké Velikonoce a ať Vám ten zbytek roku rychle utíká a ať už jsou další prázdniny.
Ahojky Kwiky