REKLAMY SEM!!! Neplatí pro SBé!!


STĚHOVÁNÍ ČLÁNKŮ NA NOVÝ BLOG!!!

Březen 2009

No jo, ta nemoc !

28. března 2009 v 12:09 | kwiky |  Moje kecy
Ahojky.
Moc se omlouvám že jsem tady dlouho nebyla a že jsem sem nic nepřidávala. Pořád se ještě učím, ale slibuju že se polepším.
Jinak další důvod. Jsem nemocná !!! ZASE !!! Zase chřipka nebo co to je. Tak přeju všem marodům, co taky marodí ať se brzy uzdraví. Tak já musím jít. Musím se ještě poprat s obrázky, aby sem nějaký přibyli.
Tak mi držte pěsti a pište komentíky. Moc děkuju.
Hoooj

Něco o mně

12. března 2009 v 17:47 | kwiky |  Moje kecy
Ahojky lidičky tak vám něco o sobě napíšu.
Tak jmenuji se Kristýna, kámoši mi říkají většinou Kiki nebo Týno, nebo normálně jménem xD . Jinak jsem z Obrnic, úděsnej zapadákov v severních Čechách. Chodím na základku do 7.třídy a je mi 13 let ( v červnu 14 ) . Mám ráda matiku, fyziku, tělocvik, češtinu atd. Nemám ráda převážně pracovky, protože máme děsnýho učitele xD . A taky nesnáším zarachy xD . Jinak já jsme hotovej seriálovej maniak xD . Moje nej seriály jsou Stargate, Sue Thomas Agentka FBI, Pohřešovaní, Simpsonovi, Mash, Comback atd. Filmy mám ráda romantický, akční, sci-fi, komedie a taky fantasy. Muziku poslouchám skoro všechnu, ale kdyby někdo za mnou přišel s operami a dechovkami, tak ho pošlu do země zaslíbený.

Doufám že jsem vás neunudila k smrti, jestli jo tak mě to mrzí, ale kdo to dočetl až sem, mockrát děkuji.
Ahojky

PS: Popřípadě se omlouvám za pravopisné chyby, čeština mi moc nejde.


Aktuálka: No to mě podržte ! Tolik gramatických a pravopisných chyb, to svět neviděl. Njn, s češtinou jsem předtím nebyla fakt moc kamarádská xD

Vítám vás tu !

4. března 2009 v 15:03 | kwiky |  Blogys
Zdravím lidičky, kteří sem zabloudily.
Na začátku bych vás chtěla upozornit, protože blog mám úplně poprvý a nejdřív se s tím budu muset naučit aspoň trochu zacházet. Takže bude chvilku trvat než sem něco nového přibyde tak prosím mějte strpení a jinak vás tu vítám !